بسمه تعالی
ورامین نامه یک رسانه اینترنتی تشکیل شده از یک سری سامانه های اینترنتی و بخشهای متنوع می باشد . با توجه به گستردگی سایت کاربران و شهروندان محترم می توانند با مراجعه به قسمت راهنمای سایت از قابلیت های این امکانات و نحوه استفاده از انها مطلع گردند . قطعا شناخت و استفاده مناسب از این امکانات ، در زمینه های مختلف فرهنگی ، اقتصادی ، خدمات الکترونیکی و اینترنتی ،خدمات شهری و .... خود کمک بزرگی در جهت خدمت رسانی هر چه بهتر به شهروندان محترم میباشد . برخی از امکانات کلی این رسانه عبارتند از بانک های اطلاعات شهری ،تبلیغات و بازار ، اخبار و اطلاع رسانی ، سرگرمی ،بسته های فرهنگی و .... که در زیر به شرح مختصر و مفیدی در مورد هر یک از بخش ها و اجزاء آن می پردازیم .
بانک اطلاعات مشاغل و اصناف شهر این بانک تشکیل شده از اطلاعات تقریبا 10 هزار واحد صنفی ،حد فاصل میدان بسیج (ورودی شرقی شهر) تا میدان پوئینک (ورودی غربی شهر) .این اطلاعات شامل نام صنف ،نام مرکز ، نوع خدمات ، منطقه شهری ،آدرس دقیق ، نام مدیر و شماره تلفن مرکز می باشد . این مراکز تشکیل شده از کلیه اصناف ، مشاغل ، ادارات و سازمان ها ، کارخانجات ، شرکت های دولتی و خصوصی ، مدارس و واحد های آموزشی دولتی و خصوصی و ..... کاربران محترم با مراجعه به ادرس بانک اطلاعات مشاغل می توانند به شرح زیر از امکانات آن بهره ببرند :
بانک مشاغل شهرستان ورامین
شما در این بخش میتوانید مشاغل مورد نیاز خود را جستجو کنید .در قسمت نام صنف کافی است نام صنف مورد نظر را انتخاب کنید و نتیجه را مشاهده نمایید. به عنوان مثال با انتخاب کلید سازی تمام کلید سازی های ورامین ،با انتخاب درمانگاه تمام درمانگاه های ورامین ، با انتخاب پوشاک تمام پوشاک فروشی های ورامین را با کلیه جزئیات شامل نام آدرس و تلفن مشاهده نمایید .همچنین برای جست جوی دقیق تر می توانید با انتخاب منطقه مورد نظر به عنوان مثال کلید سازی – و انتخاب خیابان شهدا کلیه کلید سازی ها یا پوشاک فروشی های خیابان شهدا را مشاهده نمایید یا مثلا با انتخاب تاکسی تلفنی و شهرک مدرس میتوانید کلیه تاکسی تلفنی های شهرک مدرس (گل تپه) را مشاهده نمایید .
همچنین در صورتی که بخواهید میتوانید محل مورد نظر را با وارد کردن نام مرکز در کادر مربوطه کلیه اصناف با نام مورد نظر را در منطقه مورد نظر بیابید .
اگر تا کنون به عنوان مثال در یک روز تعطیل به دنبال فروشگاه یا خدمات خاصی گشته باشید و محل را به سختی یافته باشید یا پیدا نکرده باشید ،به خوبی اهمیت و ضرورت این بانک اطلاعات که به نوعی یک 118 اینترنتی به تمام معنا محسوب میشود را درک میکنید .
لازم به ذکر هست این بانک مشاغل در نوع خود منحصر به فرد بوده و از دقت بسیار بالایی برخوردار می باشد .
چنانچه شما دارای فروشگاه یا خدمات خاصی میباشید و اطلاعات شما در این بانک وجود ندارد یا اشتباه است میتوانید از طریق صفحه ثبت نام بانک مشاغل به ادرس زیر اطلاعات صنف خود را وارد نمایید و از خدمات سایت بهره ببرید .
ثبت نام در بانک مشاغل
خدمات این بخش کاملا رایگان می باشد .

بانک اطلاعات شهدای شهرستان ورامین
این بانک اطلاعات نیز در نوع خود بی نظیر میباشد و میتواند به عنوان یک مرجع کامل و مفید و یک نمونه خوب و سراسری در کل کشور مورد استفاده قرار بگیرد .
در این بخش شما میتوانید اطلاعات کلیه شهداء شهرستان که در حدود 1200 شهید می باشد را مشاهده نماید.
از جمله ویژ گی های این بخش میتوان به کامل بودن جزئیات و امکان جستجوی بسیار قوی و هوشمند آن اشاره نمود . به عنوان مثال شما میتوانید در این قسمت به دنبال شهدای مورد نظر خود بگردید و اطلاعات قابل تاملی در مورد شهدای گرانقدر بیابید .
جستجو بر اساس نام ، محل مزار ، سال ولادت و شهادت ،محل شهادت ،محل مزار ، عملیات شهادت ،خصوصیات بارز شهید ، وصیت نامه و .. از جمله ویژگی های این سامانه می باشد .
به عنوان مثال شما میتوانید شهدای هم نام خود ، شهدایی که سال شهادت آنها با سال تولد شما برابر است (قابل توجه متولدین دهه 50 و 60) شهدایی که در هر یک از گلزار های شهدا شهرستان دفن هستند را بیابید یا مزار شهید همرزم خود را که از آن اطلاعی ندارید پیدا کنید .
شما میتوانید با دقت بسیار زیاد اقدام به تجزیه تحلیل وصیت نامه های شهدای شهرستان کرده و به راحتی شهدایی را که در مورد نماز ،شهادت ،ولایت،حجاب ،قران و موضوعات مهم روز وصیت کرده اند را بیابید و از آن استفاده ببرید .پس از جست جو و مشاهده لیست با کلیک بر روی جزئیات هر شهید میتوانید اطلاعات کامل شهید به همراه عکس آن بزرگوار را مشاهده نمایید .
این بخش در حال تکمیل می باشد و متاسفانه به دلیل عدم حمایت بانیان و متولیان شهادت در این شهر تکمیل اطلاعات به کندی پیش می رود . لذا از کلیه علاقه مندان به فعالیت در زمینه شهدا در این راستا دعوت به عمل می آید همچنین بانک اطلاعات شهدای ورامین با کمال میل آماده دریافت اطلاعات شهدای عزیز از خانواده ها و دوستان و همرزمان این بزرگواران می باشد .
بانک اطلاعات شهدای شهرستان ورامین

بانک اطلاعات گردشگری شهرستان ورامین
در این قسمت شما میتوانید اطلاعات حدود 200 مرکز گردشگری ،تاریخی و مذهبی شهرستان را مشاهده نمایید و اطلاعات مناسبی را در مورد این اماکن بدست بیاورید .
این بخش نیز بدلیل گستردگی اماکن و عدم اطلاعات صحیح در حال تکمیل می باشد . همچنین از کلیه علاقه مندان به تاریخ ، در راستای تکمیل این بانک دعوت به عمل می آید .
بانک اطلاعات گردشگری شهرستان ورامین

بانک اطلاعات پایگاههای اینترنتی ورامین
در قسمت پایگاه های اینترنتی سعی شده کلیه پایگاه های اینترنتی ورامین شامل کلیه وبلاگ ها و سایت ها ی دولتی ،شخصی ،خبری و ... با هر موضوعی که منع قانونی ندارند شناسایی و معرفی گردند .
با توجه به گستردگی پهنه مجازی اینترنت و عدم شناخت ما از این پایگاه ها ، از مدیران آنها یا کسانی که از آنها اطلاع دارند درخواست می گردد با ثبت اطلاعات پایگاه مورد نظر در آدرس زیر ، مسیر شناخت این پایگاه ها برای شهروندان محترم را هموار نمایند .
ثبت اطلاعات
مشاهده بانک اطلاعات پایگاه های اینترنتی ورامین
عضویت در سایت
عضویت از طریق آدرس زیر واقع در منوی اصلی سایت با عنوان عضویت در سایت
فرم عضویت در سایت

پر کردن قسمت های مشخص شده برای انجام ثبت نام در سایت اجباری است .از کاربران محترم خواهشمندیم جهت جلوگیری از تضییع حقوق خود ،اطلاعات شناسایی و تماس حقیقی خود را وارد نمایند . بدیهی است کاربرانی که اطلاعات شناسایی آنها صحیح نباشد به هیچ عنوان نمی توانند از بانک امتیازات ، پلن های درآمد زایی و امکانات متنوعی که به زودی راه اندازی میگردد ، استفاده نمایند .
در صورت ورود اطلاعات اشتباه با ورود به سایت از طریق آدرس زیر سریعا نسبت به اصلاح آنها در ویرایش پروفایل اقدام نمایید یا با مدیریت سایت تماس نمایید .
فرم ورود به پنل کاربری
به زودی کارت اعضای سایت ورامین نامه با امکانات و تسهیلات فوق العاده در سطح شهرستان صادر می گردد و از طریق اداره پست به آدرس های پستی ثبت شده در پروفایل ارسال می گردد. بدیهی است کاربرانی که اطلاعات هویتی و تماس خود را اشتباه وارد کرده باشند از صدور و دریافت کارت محروم می گردند .
کلیه کاربران محترمی که در سایت ورامین نامه ثبت نام می نمایند می توانند از امکانات زیر بهره ببرند .

1 - معرفی توانایی ها و تخصص های کاربر به اعضاء سایت و شهروندان
2 – امکان ایجاد ارتباط و ارسال پیام میان شهروندان و اعضاء
3 - مشاهده اعضا و کاربران و جست جو در میان اعضا بر اساس آیتم های مشخص شده
4 - مشاهده اعضاء آنلاین سایت
5 - استفاده از محیط چت روم سایت که به زودی راه اندازی می گردد
6 - مشاهده جزئیات کاربران از قبیل تخصص ،مشخصات فردی و اطلاع از آخرین ورود
7 – دریافت امتیاز های مشخص از سایت
8 – انتقال امتیاز به سایر کاربران ، تبدیل امتیاز به ریال ! خرید کالا و خدمات از طریق امتیازها
9 – استفاده از بانک امتیازات و درآمد زایی از طریق سایت
و ....

پلن درآمد زایی سایت
کاربران محترمی که در کلوپ اعضا ثبت نام کردند و به عضویت سایت درامده اند و علاقه مند به کسب و کار و تجارت الکترونیک می باشند از این پس می توانند ضمن استفاده از امکانات سایت با انجام موارد و کار های زیر همزمان درامدزایی نیز داشته باشند . برخی از این امکانات ب هشرح ذیل میباشد .جزئیات بیشتر به زودی از طریق سایت اعلام می گردد.
استفاده از بانک امتیازات به شرح ذیل :

5 امتیاز ورود به سایت در هر روز یک بار
100 امتیاز ثبت نام
200 امتیاز معرفی کاربران فعال و حقیقی به سایت
2000 امتیاز فعالیت در قسمت های مختلف سایت که در اینده کاملا توضیح داده میشود
فروش کالا و خدمات سایت ، ارسال گزارشات از کاربران و معرفی کاربران متخلف و پلن بازاریابی سایت در اینده نزدیک به اطلاع کاربران محترم خواهد رسید .

شما می توانید جدید ترین اخبار شهرستان ،ایران و جهان را در این بخش مشاهده نمایید
مشاهده اخبار
دارای طنز ها ،پیامک های مختلف با موضوعات طنز ،حکیمانه ،غمگین و عاشقانه ،طنز تصویری و ... می باشد
همچنین با ورود یک کلمه خاص مثلا مرد یا زن میتوانید طنز ها یا مطالب مرتبط با همان کلمه یا موضوع را مشاهده نمایید .برای خواندن کلیه پیام ها در کادر مربوطه چیزی تایپ ننمایید .
فال حافظ
پیشگوی سایت
شما میتوانید در قسمت سوال ،سوال خود را از پیشگو بپرسید و در قسمت جواب پاسخ پیشگوی سایت را مشاهده نمایید . پیشگوی سایت یک بخش کاملا سرگرم کننده و جالب می باشد که صرفا ،فقط و فقط جنبه سرگرمی دارد .
مشاهده سرگرمی
به منظور رفاه حال شهروندان و ارائه خدماتی متفاوت و در راستای فرهنگ سازی در جهت استفاده از تکنولوژی های بروز دنیا مخصوصا اینترنت اقدام به ارائه برخی از خدمات روز مره و اقتصادی شهروندان نمودیم که به شرح ذیل می باشد .
جمعه بازار
کمتر کسی هست که با مشکل اجناس و کالاهای مازاد بر نیاز بر نخورده باشد .معمولا هنگام خریداری یک کالای جدید مثلا یک لباس شویی جدید ،لباسشویی قدیمی تبدیل به یک معضل برای خانواده می گردد. چرا که جا برای نگهداری ان وجود ندارد همچنین قابل استفاده نیز نمی باشد .معمولا سه راه برای خانواده ها وجود دارد. اولین راه فروش کالا با قیمت بسیار پایین به سمساری ها دوم فروش کالا یا اهدا کردن به اقوام و دوستان در قبال مبلغ اندک یا رایگان ! یا قراردادن روی پشت بام یا انباری و بالطبع بعد از چند سال خرابی وسیله مخصوصا کمد مبلمان و وسایل چوبی و در نهایت دورانداختن کالا !!!
نکته جالب توجه اینجاست ،در حالی شما به دنبال راهی برای فروش کالای خود میگردید که افراد زیادی سرگردان در سطح شهر به دنبال کالای شما می گردند .به نظر میرسد در این بین یک حلقه گمشده وجود دارد تا دو طرف را به هم مرتبط نماید .در این بین اینترنت می تواند به عنوان بهترین و موثر ترین حلقه این ارتباط را برقرار نماید .
شما میتوانید با مراجعه به قسمت جمعه بازار به ادرس زیر کالای نو ،دسته دوم یا خدمات خود را با قیمت مناسب و دلخواه آگهی نموده و در معرض دید همشهریان خود قرار دهید و با درج اطلاعات تماس خود مستقیما اقدام به فروش وسایل خود کنید .
مشاهده اجناس آگهی شده
ثبت نام کالا در جمعه بازار

کاریابی
بیکاری و پیدا نمودن شغل از مهمترین دغدغه های شهروندان از گذشته تا کنون بوده و هست .
با وجود راه اندازی مراکز کاریابی به دلیل برخی مشکلات از قبیل هزینه های سنگین این مراکز عدم دسترسی و شناخت افراد از آنها متافانه این مراکز نتوانستند نقش خود را به خوبی ایفا نمایند و همواره عده ای از شهروندان و جوانان در حالی به دنبال کار میردند که عده ای از کارفرمایان از طرق مختلف به دنبال نیروی کار ماهر و متخصص می باشند .
به نظر میرسد در این بین یک حلقه گمشده وجود دارد تا دو طرف را به هم مرتبط نماید .در این بین اینترنت می تواند به عنوان بهترین و موثر ترین حلقه این ارتباط را برقرار نماید .
از این پس شهروندان ورامینی و کلیه کسانی که مخصوصا در شرق استان تهران و شهرک های صنعتی حومه به دنبال کار یا نیروی کار می گردند می توانند با مراجعه به سامانه کاریابی ورامین نامه به ادرس زیر با درج آگهی و مشخصات خود ،توانایی ها و نیاز های خود را در معرض دید عموم قرار دهند .
مشاهده بخش کار یابی
ثبت آگهی در سامانه کاریابی ورامین نامه

مشاور املاک
اگر شما دارای ملک زمین یا باغ هستید و قصد فروش یا اجاره آن را دارید یا بالعکس به دنبال خانه یا زمین برای خرید یا اجاره بوده اید ، حتما تا به حال سر گردان بنگاه های مشاور املاک بوده اید و از مشکلات آن با خبرید همواره عده ای از شهروندان در حالی به دنبال مشتری برای ملک خود هستند که عده ای دیگر به دنبا همان ملک می باشند !
به نظر میرسد در این بین یک حلقه گمشده وجود دارد تا دو طرف را به هم مرتبط نماید .در این بین اینترنت می تواند به عنوان بهترین و موثر ترین حلقه این ارتباط را برقرار نماید .
از این پس شهروندان ورامینی میتوانند با مراجعه به سامانه مشاور املاک ورامین با ثبت مشخصات ملک خود آگهی خود را در معرض دید عموم قرار دهند
مشاهده آگهی های املاک
ثبت آگهی در سامانه مشاور املاک

تبلیغات در سایت
با توجه به امکانات این رسانه اینترنتی و بر طرف ساختن نیاز های ضروری قشر وسیعی از شهروندان این پایگاه از اهمیت ویژه ای در بین همشهریان محترم برخوردار میباشد لذا مکان مناسبی برای دیده شدن و تبلیغات اصناف می باشد .با تبلیغات در ورامین نامه علاوه بر ورامین در شرق استان تهران نیز دیده شوید .
سایت ورامین نامه با توجه به خصوصیات گرافیکی و متنوع خود ،فضاهای تبلیغاتی خاص و منحصر به فردی را در دل خود دارد که با ظاهر زننده تبلیغات در اکثریت سایت های ایران تفاوت فاحشی دارد
صاحبان اصناف ،کارخانجات میتوانند با مراجعه به صفحه زیر ضمن اطلاع از تعرفه های تبلیغات در این رسانه اینترنتی درخواست تبلیغات در سایت را ثبت نمایند تا مسولین سایت در اسرع وقت با انها تماس بگیرند .
صفحه تبلیغات در سایت

همچنین تیم توسعه و بازاریابی ورامین نامه از کلیه علاقه مندان در عرصه های زیر دعوت به همکاری به عمل می آورد
در عرصه های خبر ،گردشگری ،مدیریت سایت ،تبلیغات ،بازاریابی و ...
جهت کسب اطلاعات زیر به آدرس ذیل مراجعه نمایید
همکاری با ورامین نامه
مشاهده همکاری با ما
همچنین کاربران محترم میتوانند هر گونه نظرات ،پیشنهادت و مشکلات خود را به طور مستقیم با مدیر سایت در میان بگذارند
مشاهده تماس با مدیر سایت
در صورت لزوم کاربران محترم میتوانند با شماره تلفن 36221966 تماس بگیرند .

بازدید امروز 587
بازدید دیروز 1195
بازدید ماه 582
بازدید کل 4076189