اجرای بیش از۴هزار طرح عمرانی در استان تهران/پیش بینی۶۴۲پروژه جدید


تهران-به گفته سید حسین هاشمی استاندار تهران، در سه سال گذشته چهار هزار و ۲۵۶ طرح عمرانی در استان تهران با اعتبار ۱۱ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان اجرایی شده است.
به گزارش خبرنگار مهر، این روزها و همزمان با هفته دولت، بازار افتتاح پروژه های عمرانی و خدماتی در حوزه های مختلف داغ داغ بوده و مسئولان کشوری و استانی با حضور در شهرستان های استان تهران، روبان مهم ترین پروژه های این مناطق را قیچی می کنند.
مسئولان دولتی نیز فرصت را غنیمت شمرده و به بیان گزارش عملکرد خود طی یک سال گذشته می پردازند، از طرفی نمایشگاه دستاوردهای دولت یازدهم نیز در برخی از شهرستان های استان تهران برپا شده است.
به گفته سید حسین هاشمی استاندار تهران، در سه سال گذشته چهار هزار و ۲۵۶ طرح عمرانی در استان تهران با اعتبار ۱۱ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان اجرایی شده است و در سال جاری نیز ۶۴۲ طرح با اعتبار هزار و ۵۴۵ میلیارد تومان طرح اجرایی می شود.
اعتبار۹۴۶ میلیارد ریالی برای افتتاح پروژه های عمرانی و خدماتی در ورامین
محمدرضا یوسفی فرماندار ورامین در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به تعداد طرح های عمرانی و خدماتی پیش بینی شده برای افتتاح در هفته دولت اظهار داشت: ۶۲ طرح عمرانی و خدماتی در شهرستان ورامین به بهره برداری می رسد.
وی افزود: این طرح های عمرانی و خدماتی، مسیر خدمت رسانی و توسعه شهرستان ورامین را شتاب بخشیده و برای بیش از ۴۱۵ نفر به صورت مستقیم شغل ایجاد کرده و تعداد قابل توجهی را نیز به صورت غیر مستقیم مشغول خواهد کرد.
یوسفی ادامه داد: بدون تردید هفته دولت فرصت مغتنم و ارزشمندی محسوب شده تا مسئولان ادارات و نهادهای مختلف به بیان دستاوردها و خدمات خود در یک سال اخیر بپردازند.
فرماندار ورامین اضافه کرد: همچنین باید از فرصت هفته دولت برای بیان کارنامه سه ساله دولت یازدهم در بخش های مختلف سیاسی، اقتصادی، بهداشتی، اجتماعی، فرهنگی، آموزشی و غیره استفاده کرد.
وی با اشاره به اعتبار پیش بینی شده برای طرح های آماده افتتاح در هفته دولت در ورامین گفت: بخشی از طرح های عمرانی و خدماتی با مشارکت و سرمایه گذاری بخش خصوصی در ورامین اجرایی شده است.
یوسفی گفت: برای پروژه های عمرانی و خدماتی شهرستان ورامین که در هفته دولت افتتاح و یا عملیات اجرایی آن آغاز می شود، بیش از ۹۴۶ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال اعتبار درنظر گرفته شده است.
وی بیان داشت: شهرستان ورامین از ظرفیت و پتانسیل بسیار بالایی در حوزه های مختلف اقتصادی، فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و غیره برخوردار است که باید با همدلی و اتحاد مضاعف، این استعدادهای بالقوه را بالفعل کنیم.
فرماندار ورامین در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به حوزه هایی که پروژه های عمرانی و خدماتی هفته دولت در آن اجرایی و عملیاتی شده است، گفت: پروژه های هفته دولت در ورامین در حوزه های بهداشتی و درمانی، کشاورزی، اقتصادی، صنعت و معدن، شهری، روستایی، گردشگری، راه و شهرسازی، آموزشی و غیره است.
اعتبار ۴۷۲ میلیارد ریالی برای افتتاح چندین پروژه مهم اقتصادی و خدماتی در قرچک
مسعود مرسلپور فرماندار شهرستان قرچک در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به پیش بینی برنامه های متعدد در هفته دولت برای افتتاح پروژه های عمرانی و خدماتی در این شهرستان اظهار داشت: بخشی از پروژه های شهرستان قرچک با حضور معاون حقوقی رییس جمهور و مسئولان استانی افتتاح می شود.
وی افزود: بخش دیگری از پروژه ها نیز در روزهای هفته دولت با حضور مسئولان محلی و شهرستانی در نقاط مختلف شهری و روستایی شهرستان به بهره برداری خواهد رسید.
مرسلپور ادامه داد: برای افتتاح و بهره برداری از پروژه های مختلف عمرانی و خدماتی در شهرستان قرچک، بیش از ۴۷۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال اعتبار در نظر گرفته شده است.
وی با اشاره به این نکته که شهرک صنعتی قرچک جایگاه ویژه ای را در پروژه های هفته دولت دارد، گفت: بخش عمده ای از پروژه های هفته دولت با محوریت شهرک صنعتی قرچک و آماده سازی این مکان مهم اقتصادی برای حضور فعالان اقتصادی و تولیدی آماده افتتاح شده است.
مرسلپور اضافه کرد: پس از تلاش های صورت گرفته، اولین کارگاه شهرک صنعتی قرچک افتتاح خواهد شد و طرح هایی نظیر کلنگ زنی راه دسترسی، شبکه و خط انتقال برق به شهرک صنعتی قرچک، تأمین آب شهرک صنعتی، خط انتقال و شبکه توزیع آب، فاضلاب و آتش نشانی این شهرک به بهره برداری می رسد.


تاریخ درج خبر : 95/06/06
منبع خبر : خبرگزاری مهر
گروه خبری خبر : شهرستان
تعداد بازدیدکننده : 347

ثبت نظرات

اخبار ورامین نامه

تاریختیتر خبر 
95/06/08بهبود وضعیت معیشتی فرهنگیان در اولویت کاری آموزش و پرورش باشد
95/06/08احداث زیر گذر ۱۵ خرداد در زمان مقرر با جدیت پیگیری می شود
95/06/08دموکراسی غربی در دنیا رسوا شده است/حساسیت شهید رجایی به بیت المال
95/06/08۱۰۷ هزار تن شیر در ورامین تولید می شود
95/06/08تکواندو ورامین به دنبال حماسه آفرینی در ایران و آسیا
95/06/07پل ۱۵خرداد به مثابه دیوار چین برای ورامین بود/خون دل زیادی خوردیم
95/06/07کشاورزی ورامین می تواند به توسعه منطقه و استان تهران کمک کند
95/06/07برترین های رالی بزرگ خانواده استان سمنان مشخص شدند
95/06/07استعدادهایی که نباید تلف شود/ ورامین تشنه حضور سرمایه‌گذاران
95/06/07برخی دستگاه های متولی فرهنگ در کشور گرفتار روزمرگی شده اند
95/06/07تربیت دانش آموزان فن محور مبنای فعالیت آموزش و پرورش قرار گیرد
95/06/07۵۰۰ تاکسی نو به ناوگان تاکسیرانی ورامین افزوده می شود
95/06/07ورامین خسته از سیاست زدگی/اقدامات زیربنایی درمنطقه انجام نشده است
95/06/07تفاهم نامه اجرایی طرح پاد در مدارس ورامین امضا شد
95/06/07اتصال پیشوا به محور قم-گرمسار ضروری است
95/06/07قصه ادامه دار بلاتکلیفی متین صالحین/عدم قطعیت تیمداری شهرداری
95/06/07اعطای زمین وجواز رایگان برای احداث پارک آبی وشهربازی در ورامین
95/06/07دولت با شرایط سخت اقتصادی روبرو است/ضرورت استفاده از نیروی جوانان
95/06/07مدیران و کارمندان نمونه شهرستان قرچک معرفی شدند
95/06/07فرهنگ شهادت در میان خانواده های ایرانی نهادینه شده است
12345678910...

 تعداد کل بازدیدکنندگان اخبار سایت 882829

بازدید امروز 130
بازدید دیروز 1231
بازدید ماه 6484
بازدید کل 3872745