اجرای بیش از۴هزار طرح عمرانی در استان تهران/پیش بینی۶۴۲پروژه جدید


تهران-به گفته سید حسین هاشمی استاندار تهران، در سه سال گذشته چهار هزار و ۲۵۶ طرح عمرانی در استان تهران با اعتبار ۱۱ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان اجرایی شده است.
به گزارش خبرنگار مهر، این روزها و همزمان با هفته دولت، بازار افتتاح پروژه های عمرانی و خدماتی در حوزه های مختلف داغ داغ بوده و مسئولان کشوری و استانی با حضور در شهرستان های استان تهران، روبان مهم ترین پروژه های این مناطق را قیچی می کنند.
مسئولان دولتی نیز فرصت را غنیمت شمرده و به بیان گزارش عملکرد خود طی یک سال گذشته می پردازند، از طرفی نمایشگاه دستاوردهای دولت یازدهم نیز در برخی از شهرستان های استان تهران برپا شده است.
به گفته سید حسین هاشمی استاندار تهران، در سه سال گذشته چهار هزار و ۲۵۶ طرح عمرانی در استان تهران با اعتبار ۱۱ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان اجرایی شده است و در سال جاری نیز ۶۴۲ طرح با اعتبار هزار و ۵۴۵ میلیارد تومان طرح اجرایی می شود.
اعتبار۹۴۶ میلیارد ریالی برای افتتاح پروژه های عمرانی و خدماتی در ورامین
محمدرضا یوسفی فرماندار ورامین در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به تعداد طرح های عمرانی و خدماتی پیش بینی شده برای افتتاح در هفته دولت اظهار داشت: ۶۲ طرح عمرانی و خدماتی در شهرستان ورامین به بهره برداری می رسد.
وی افزود: این طرح های عمرانی و خدماتی، مسیر خدمت رسانی و توسعه شهرستان ورامین را شتاب بخشیده و برای بیش از ۴۱۵ نفر به صورت مستقیم شغل ایجاد کرده و تعداد قابل توجهی را نیز به صورت غیر مستقیم مشغول خواهد کرد.
یوسفی ادامه داد: بدون تردید هفته دولت فرصت مغتنم و ارزشمندی محسوب شده تا مسئولان ادارات و نهادهای مختلف به بیان دستاوردها و خدمات خود در یک سال اخیر بپردازند.
فرماندار ورامین اضافه کرد: همچنین باید از فرصت هفته دولت برای بیان کارنامه سه ساله دولت یازدهم در بخش های مختلف سیاسی، اقتصادی، بهداشتی، اجتماعی، فرهنگی، آموزشی و غیره استفاده کرد.
وی با اشاره به اعتبار پیش بینی شده برای طرح های آماده افتتاح در هفته دولت در ورامین گفت: بخشی از طرح های عمرانی و خدماتی با مشارکت و سرمایه گذاری بخش خصوصی در ورامین اجرایی شده است.
یوسفی گفت: برای پروژه های عمرانی و خدماتی شهرستان ورامین که در هفته دولت افتتاح و یا عملیات اجرایی آن آغاز می شود، بیش از ۹۴۶ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال اعتبار درنظر گرفته شده است.
وی بیان داشت: شهرستان ورامین از ظرفیت و پتانسیل بسیار بالایی در حوزه های مختلف اقتصادی، فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و غیره برخوردار است که باید با همدلی و اتحاد مضاعف، این استعدادهای بالقوه را بالفعل کنیم.
فرماندار ورامین در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به حوزه هایی که پروژه های عمرانی و خدماتی هفته دولت در آن اجرایی و عملیاتی شده است، گفت: پروژه های هفته دولت در ورامین در حوزه های بهداشتی و درمانی، کشاورزی، اقتصادی، صنعت و معدن، شهری، روستایی، گردشگری، راه و شهرسازی، آموزشی و غیره است.
اعتبار ۴۷۲ میلیارد ریالی برای افتتاح چندین پروژه مهم اقتصادی و خدماتی در قرچک
مسعود مرسلپور فرماندار شهرستان قرچک در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به پیش بینی برنامه های متعدد در هفته دولت برای افتتاح پروژه های عمرانی و خدماتی در این شهرستان اظهار داشت: بخشی از پروژه های شهرستان قرچک با حضور معاون حقوقی رییس جمهور و مسئولان استانی افتتاح می شود.
وی افزود: بخش دیگری از پروژه ها نیز در روزهای هفته دولت با حضور مسئولان محلی و شهرستانی در نقاط مختلف شهری و روستایی شهرستان به بهره برداری خواهد رسید.
مرسلپور ادامه داد: برای افتتاح و بهره برداری از پروژه های مختلف عمرانی و خدماتی در شهرستان قرچک، بیش از ۴۷۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال اعتبار در نظر گرفته شده است.
وی با اشاره به این نکته که شهرک صنعتی قرچک جایگاه ویژه ای را در پروژه های هفته دولت دارد، گفت: بخش عمده ای از پروژه های هفته دولت با محوریت شهرک صنعتی قرچک و آماده سازی این مکان مهم اقتصادی برای حضور فعالان اقتصادی و تولیدی آماده افتتاح شده است.
مرسلپور اضافه کرد: پس از تلاش های صورت گرفته، اولین کارگاه شهرک صنعتی قرچک افتتاح خواهد شد و طرح هایی نظیر کلنگ زنی راه دسترسی، شبکه و خط انتقال برق به شهرک صنعتی قرچک، تأمین آب شهرک صنعتی، خط انتقال و شبکه توزیع آب، فاضلاب و آتش نشانی این شهرک به بهره برداری می رسد.


تاریخ درج خبر : 95/06/06
منبع خبر : خبرگزاری مهر
گروه خبری خبر : شهرستان
تعداد بازدیدکننده : 391

ثبت نظرات

اخبار ورامین نامه

تاریختیتر خبر 
1396/04/06تبیین جنایات آمریکا در هفته حقوق بشر آمریکایی
1396/04/06مشکل کم آبی مناطقی از پیشوا تا بعد از ظهر حل خواهد شد
1396/04/06پایگاه های تابستانه جنوب تهران فعال می شوند
1396/04/05حریق گسترده اراضی کشاورزی ورامین اطفاء شد
1396/04/05تصادف شدید در «جلیل آباد» ۲مصدوم و یک فوتی برجا گذاشت
1396/04/05دشمنان انقلاب اسلامی به اهداف خود نخواهند رسید/لزوم هوشیاری همگان
1396/04/05امنیت و اوج صلابت و اقتدار نظام درسایه ولایت مداری است
1396/04/05فاز اول تصفیه خانه قرچک و ورامین سال ۹۹ به بهره برداری می رسد
1396/04/05امنیت و اوج صلابت و اقتدار نظام درسایه ولایت مداری است
1396/04/04عزل و نصب بدون اجازه فرمانداری قرچک وجاهت قانونی ندارد/ جلوی تردد رئیس قبلی اداره کار گرفته شود
1396/04/04حلقه مدیران و وزرا محدود به افراد خاص نباشد/ انتصاب وزرای دوره اصلاحات و سازندگی تغییری در اقدامات دولت ایجاد نمی‌کند
1396/04/04برخورد با خیریه‌های غیرمجاز جمع‌آوری فطریه در قرچک
1396/04/04چاه فضای سبز پیشوا به کمک آب شرب این شهر آمد
1396/04/04تمهیدات لازم برای برگزاری نماز عید فطر ورامین فراهم شده است
1396/04/04اجازه دخالت در امور ادارات قرچک را نمی دهم
1396/04/04نخستین سالن سینما در شهر قرچک راه اندازی می شود
1396/04/03منافقین امروز زیر چتر داعش و تروریست ها هستند
1396/04/03آسفالت ریزی معابر ورامین با ۵۰ میلیارد ریال اعتبار آغاز شد
1396/04/03ادارات نامرتبط از دخالت در امور تاکسی های تلفنی ورامین پرهیز کنند
1396/04/03قرائت هوشمند کنتورهای مصرف آب در جنوب شرق تهران
12345678910...

 تعداد کل بازدیدکنندگان اخبار سایت 917562

بازدید امروز 1853
بازدید دیروز 598
بازدید ماه 8555
بازدید کل 3939845