قصه ادامه دار بلاتکلیفی متین صالحین/عدم قطعیت تیمداری شهرداری


ورامین-در حالی که هنوز تکلیف بدهی های فصل گذشته متین صالحین ورامین مشخص نشده، برخی خبرها نیز از عدم تعیین وضعیت نماینده والیبال ورامین برای حضور در فصل آینده لیگ برتر والیبال حکایت دارد.
خبرگزاری مهر-گروه استان ها: قصه بلاتکلیفی تیم متین صالحین ورامین همچنان ادامه دارد و گویی قرار نیست تا این قصه پایانی داشته باشد.
در حالی که تیم های مطرح والیبال کشور با جذب بازیکن و تعیین کادر فنی خود، برای حضور پرقدرت در لیگ برتر والیبال آماده می شود، متین صالحین ورامین همچنان اندرخم مشکلات فصل گذشته است.
بدهی های متین صالحین ورامین مانع جدی برای حضور اسپانسر جدید در این تیم است و سرمایه گذاران نیز اعلام کرده اند که در صورت پرداخت بدهی های فصل قبل، حاضر به حمایت از نماینده والیبال ورامین هستند.
زمان هایی که به سرعت برق و باد می گذرد
علاقه مندان و مشتاقان ورزش در ورامین که کم هم نیستند، همچنان منتظر تحقق وعده استانداری تهران و شورای اسلامی شهر ورامین برای پرداخت یک میلیارد تومان کمک به نماینده والیبال دیار ۱۵ خرداد هستند.
بدون تردید اگر زمان به مانند چند ماه گذشته از دست برود، حضور نماینده والیبال ورامین در لیگ برتر والیبال منتفی بوده و یک ظرفیت مهم ورزشی از منطقه خواهد رفت.
مجید بذرافشان مدیر عامل متین صالحین و رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین نیز همواره وجود بدهی های فصل گذشته نماینده والیبال شهرستان را به عنوان عاملی جدی برای فعالیت مجدد این تیم عنوان کرد و در گفتگو با مهر اظهار داشت: برای حضور مجدد نماینده والیبال ورامین در لیگ برتر والیبال، ابتدا باید تکلیف بدهی های این تیم مشخص شود.
وی با تشریح بدهی های نماینده والیبال ورامین افزود: تیم متین صالحین بدهی هایی به بازیکنان و کادر فنی داشته و برخی هزینه ها در راه آماده سازی نماینده والیبال ورامین در فصل گذشته لیگ برتر پرداخت نشده است.
بذرافشان با اشاره به دستاوردهای حضور متین صالحین در لیگ برتر والیبال ادامه داد: بدون تردید حضور متین صالحین، ظرفیت های خوبی را در ورزش شهرستان ایجاد کرده و توانسته فرهنگ منطقه را به اقصی نقاط ایران معرفی کند و نباید این ظرفیت به آسانی از دست برود.
رئیس اداره ورزش و جوانان ورامین متذکر شد: با چند اسپانسر برای حضور در تیم متین صالحین رایزنی شده اما ابتدا باید تکلیف بدهی های فصل گذشته این تیم مشخص شود.
علاقه مدیریت شهری ورامین برای گسترش ورزش
علی حیدریان شهردار ورامین در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به این نکته که مدیریت شهری ورامین تاکنون علاقه خود را برای گسترش ورزش در شهرستان نشان داده است، اظهار داشت: توسعه سرانه ورزشی و احداث مکان های ورزشی در محلات محروم و کم برخوردار، نشان دهنده علاقه مدیریت شهری برای فراگیر شدن ورزش در ورامین است.
وی افزود: حضور تیم شهرداری ورامین در لیگ برتر تکواندو باشگاه های کشور و حمایت از برخی تیم های ورامینی حاضر در لیگ های فوتبال و برخی رشته های دیگر ورزشی، نشان دهنده توجه شهرداری به امر ورزش است.
حیدریان با اشاره به این نکته که تیم متین صالحین ورامین، ظرفیت های جدیدی را در ورزش شهرستان به وجود آورد، ادامه داد: شهرداری ورامین آماده همکاری برای موفقیت تیم متین صالحین ورامین است.
حضور شهرداری ورامین در لیگ برتر والیبال قطعی نیست
وی در پاسخ به سوال خبرنگار مهر مبنی بر اینکه« آیا شهرداری ورامین حمایت مالی از تیم متین صالحین در فصل آینده لیگ برتر را بر عهده گرفته است»، گفت: حمایت شهرداری از متین صالحین ورامین، منوط به مصوبه شورای اسلامی شهر ورامین است.
شهردار ورامین اضافه کرد: لایحه ای از سوی شهرداری بدین منظور به شورای اسلامی شهر ارسال شده و هرگونه حمایت از تیم های ورزشی باید به تصویب اعضای شورای شهر برسد.
وی تیم داری شهرداری ورامین در لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور را قطعی ندانست و بیان داشت: هنوز چیزی در این زمینه مشخص نیست.
به هر ترتیب بلاتکلیفی نماینده والیبال ورامین، در حالی که بسیاری از تیم ها در حال آماده سازی برای حضور در لیگ برتر هستند، زیبنده نیست.
مردم و علاقه مندان به ورزش در ورامین انتظار دارند که هر چه سریع تر تکلیف بدهی های این تیم مشخص شده و با حل موانع موجود، نماینده والیبال ورامین با یک اسپانسر قدرتمند در فصل آینده لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور شرکت کند.
بدون تردید حضور ورامین در بالاترین عرصه والیبال کشور، ظرفیت های بسیار مهمی را در عرصه ورزش شهرستان ایجاد و شور و نشاط ورزشی را در دیار ۱۵ خرداد دوچندان خواهد کرد


تاریخ درج خبر : 95/06/07
منبع خبر : خبرگزاری مهر
گروه خبری خبر : شهرستان
تعداد بازدیدکننده : 499

ثبت نظرات

اخبار ورامین نامه

تاریختیتر خبر 
1396/04/06تبیین جنایات آمریکا در هفته حقوق بشر آمریکایی
1396/04/06مشکل کم آبی مناطقی از پیشوا تا بعد از ظهر حل خواهد شد
1396/04/06پایگاه های تابستانه جنوب تهران فعال می شوند
1396/04/05حریق گسترده اراضی کشاورزی ورامین اطفاء شد
1396/04/05تصادف شدید در «جلیل آباد» ۲مصدوم و یک فوتی برجا گذاشت
1396/04/05دشمنان انقلاب اسلامی به اهداف خود نخواهند رسید/لزوم هوشیاری همگان
1396/04/05امنیت و اوج صلابت و اقتدار نظام درسایه ولایت مداری است
1396/04/05فاز اول تصفیه خانه قرچک و ورامین سال ۹۹ به بهره برداری می رسد
1396/04/05امنیت و اوج صلابت و اقتدار نظام درسایه ولایت مداری است
1396/04/04عزل و نصب بدون اجازه فرمانداری قرچک وجاهت قانونی ندارد/ جلوی تردد رئیس قبلی اداره کار گرفته شود
1396/04/04حلقه مدیران و وزرا محدود به افراد خاص نباشد/ انتصاب وزرای دوره اصلاحات و سازندگی تغییری در اقدامات دولت ایجاد نمی‌کند
1396/04/04برخورد با خیریه‌های غیرمجاز جمع‌آوری فطریه در قرچک
1396/04/04چاه فضای سبز پیشوا به کمک آب شرب این شهر آمد
1396/04/04تمهیدات لازم برای برگزاری نماز عید فطر ورامین فراهم شده است
1396/04/04اجازه دخالت در امور ادارات قرچک را نمی دهم
1396/04/04نخستین سالن سینما در شهر قرچک راه اندازی می شود
1396/04/03منافقین امروز زیر چتر داعش و تروریست ها هستند
1396/04/03آسفالت ریزی معابر ورامین با ۵۰ میلیارد ریال اعتبار آغاز شد
1396/04/03ادارات نامرتبط از دخالت در امور تاکسی های تلفنی ورامین پرهیز کنند
1396/04/03قرائت هوشمند کنتورهای مصرف آب در جنوب شرق تهران
12345678910...

 تعداد کل بازدیدکنندگان اخبار سایت 917579

بازدید امروز 1890
بازدید دیروز 598
بازدید ماه 8592
بازدید کل 3939882