قصه ادامه دار بلاتکلیفی متین صالحین/عدم قطعیت تیمداری شهرداری


ورامین-در حالی که هنوز تکلیف بدهی های فصل گذشته متین صالحین ورامین مشخص نشده، برخی خبرها نیز از عدم تعیین وضعیت نماینده والیبال ورامین برای حضور در فصل آینده لیگ برتر والیبال حکایت دارد.
خبرگزاری مهر-گروه استان ها: قصه بلاتکلیفی تیم متین صالحین ورامین همچنان ادامه دارد و گویی قرار نیست تا این قصه پایانی داشته باشد.
در حالی که تیم های مطرح والیبال کشور با جذب بازیکن و تعیین کادر فنی خود، برای حضور پرقدرت در لیگ برتر والیبال آماده می شود، متین صالحین ورامین همچنان اندرخم مشکلات فصل گذشته است.
بدهی های متین صالحین ورامین مانع جدی برای حضور اسپانسر جدید در این تیم است و سرمایه گذاران نیز اعلام کرده اند که در صورت پرداخت بدهی های فصل قبل، حاضر به حمایت از نماینده والیبال ورامین هستند.
زمان هایی که به سرعت برق و باد می گذرد
علاقه مندان و مشتاقان ورزش در ورامین که کم هم نیستند، همچنان منتظر تحقق وعده استانداری تهران و شورای اسلامی شهر ورامین برای پرداخت یک میلیارد تومان کمک به نماینده والیبال دیار ۱۵ خرداد هستند.
بدون تردید اگر زمان به مانند چند ماه گذشته از دست برود، حضور نماینده والیبال ورامین در لیگ برتر والیبال منتفی بوده و یک ظرفیت مهم ورزشی از منطقه خواهد رفت.
مجید بذرافشان مدیر عامل متین صالحین و رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین نیز همواره وجود بدهی های فصل گذشته نماینده والیبال شهرستان را به عنوان عاملی جدی برای فعالیت مجدد این تیم عنوان کرد و در گفتگو با مهر اظهار داشت: برای حضور مجدد نماینده والیبال ورامین در لیگ برتر والیبال، ابتدا باید تکلیف بدهی های این تیم مشخص شود.
وی با تشریح بدهی های نماینده والیبال ورامین افزود: تیم متین صالحین بدهی هایی به بازیکنان و کادر فنی داشته و برخی هزینه ها در راه آماده سازی نماینده والیبال ورامین در فصل گذشته لیگ برتر پرداخت نشده است.
بذرافشان با اشاره به دستاوردهای حضور متین صالحین در لیگ برتر والیبال ادامه داد: بدون تردید حضور متین صالحین، ظرفیت های خوبی را در ورزش شهرستان ایجاد کرده و توانسته فرهنگ منطقه را به اقصی نقاط ایران معرفی کند و نباید این ظرفیت به آسانی از دست برود.
رئیس اداره ورزش و جوانان ورامین متذکر شد: با چند اسپانسر برای حضور در تیم متین صالحین رایزنی شده اما ابتدا باید تکلیف بدهی های فصل گذشته این تیم مشخص شود.
علاقه مدیریت شهری ورامین برای گسترش ورزش
علی حیدریان شهردار ورامین در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به این نکته که مدیریت شهری ورامین تاکنون علاقه خود را برای گسترش ورزش در شهرستان نشان داده است، اظهار داشت: توسعه سرانه ورزشی و احداث مکان های ورزشی در محلات محروم و کم برخوردار، نشان دهنده علاقه مدیریت شهری برای فراگیر شدن ورزش در ورامین است.
وی افزود: حضور تیم شهرداری ورامین در لیگ برتر تکواندو باشگاه های کشور و حمایت از برخی تیم های ورامینی حاضر در لیگ های فوتبال و برخی رشته های دیگر ورزشی، نشان دهنده توجه شهرداری به امر ورزش است.
حیدریان با اشاره به این نکته که تیم متین صالحین ورامین، ظرفیت های جدیدی را در ورزش شهرستان به وجود آورد، ادامه داد: شهرداری ورامین آماده همکاری برای موفقیت تیم متین صالحین ورامین است.
حضور شهرداری ورامین در لیگ برتر والیبال قطعی نیست
وی در پاسخ به سوال خبرنگار مهر مبنی بر اینکه« آیا شهرداری ورامین حمایت مالی از تیم متین صالحین در فصل آینده لیگ برتر را بر عهده گرفته است»، گفت: حمایت شهرداری از متین صالحین ورامین، منوط به مصوبه شورای اسلامی شهر ورامین است.
شهردار ورامین اضافه کرد: لایحه ای از سوی شهرداری بدین منظور به شورای اسلامی شهر ارسال شده و هرگونه حمایت از تیم های ورزشی باید به تصویب اعضای شورای شهر برسد.
وی تیم داری شهرداری ورامین در لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور را قطعی ندانست و بیان داشت: هنوز چیزی در این زمینه مشخص نیست.
به هر ترتیب بلاتکلیفی نماینده والیبال ورامین، در حالی که بسیاری از تیم ها در حال آماده سازی برای حضور در لیگ برتر هستند، زیبنده نیست.
مردم و علاقه مندان به ورزش در ورامین انتظار دارند که هر چه سریع تر تکلیف بدهی های این تیم مشخص شده و با حل موانع موجود، نماینده والیبال ورامین با یک اسپانسر قدرتمند در فصل آینده لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور شرکت کند.
بدون تردید حضور ورامین در بالاترین عرصه والیبال کشور، ظرفیت های بسیار مهمی را در عرصه ورزش شهرستان ایجاد و شور و نشاط ورزشی را در دیار ۱۵ خرداد دوچندان خواهد کرد


تاریخ درج خبر : 95/06/07
منبع خبر : خبرگزاری مهر
گروه خبری خبر : شهرستان
تعداد بازدیدکننده : 426

ثبت نظرات

اخبار ورامین نامه

تاریختیتر خبر 
95/06/08بهبود وضعیت معیشتی فرهنگیان در اولویت کاری آموزش و پرورش باشد
95/06/08احداث زیر گذر ۱۵ خرداد در زمان مقرر با جدیت پیگیری می شود
95/06/08دموکراسی غربی در دنیا رسوا شده است/حساسیت شهید رجایی به بیت المال
95/06/08۱۰۷ هزار تن شیر در ورامین تولید می شود
95/06/08تکواندو ورامین به دنبال حماسه آفرینی در ایران و آسیا
95/06/07پل ۱۵خرداد به مثابه دیوار چین برای ورامین بود/خون دل زیادی خوردیم
95/06/07کشاورزی ورامین می تواند به توسعه منطقه و استان تهران کمک کند
95/06/07برترین های رالی بزرگ خانواده استان سمنان مشخص شدند
95/06/07استعدادهایی که نباید تلف شود/ ورامین تشنه حضور سرمایه‌گذاران
95/06/07برخی دستگاه های متولی فرهنگ در کشور گرفتار روزمرگی شده اند
95/06/07تربیت دانش آموزان فن محور مبنای فعالیت آموزش و پرورش قرار گیرد
95/06/07۵۰۰ تاکسی نو به ناوگان تاکسیرانی ورامین افزوده می شود
95/06/07ورامین خسته از سیاست زدگی/اقدامات زیربنایی درمنطقه انجام نشده است
95/06/07تفاهم نامه اجرایی طرح پاد در مدارس ورامین امضا شد
95/06/07اتصال پیشوا به محور قم-گرمسار ضروری است
95/06/07قصه ادامه دار بلاتکلیفی متین صالحین/عدم قطعیت تیمداری شهرداری
95/06/07اعطای زمین وجواز رایگان برای احداث پارک آبی وشهربازی در ورامین
95/06/07دولت با شرایط سخت اقتصادی روبرو است/ضرورت استفاده از نیروی جوانان
95/06/07مدیران و کارمندان نمونه شهرستان قرچک معرفی شدند
95/06/07فرهنگ شهادت در میان خانواده های ایرانی نهادینه شده است
12345678910...

 تعداد کل بازدیدکنندگان اخبار سایت 882819

بازدید امروز 113
بازدید دیروز 1231
بازدید ماه 6467
بازدید کل 3872728