دموکراسی غربی در دنیا رسوا شده است/حساسیت شهید رجایی به بیت المال


ورامین- عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با اشاره به این نکته که دموکراسی غربی امروز شکست خورده است، اضافه کرد: امروز شاهد هستیم که دموکراسی غربی در دنیا رسوا شده است. به گزارش خبرنگار مهر، مراسم گرامیداشت هشتم شهریور شامگاه یکشنبه و همزمان با هفته دولت در مسجد حضرت سجاد(ع) شهرستان ورامین برگزار شد.
در این مراسم اسدالله بادامچیان عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی، حجت الاسلام سید محسن محمودی رییس ستاد گرامیداشت هشتم شهریور شهرستان های استان تهران، علی حیدریان شهردار و جمعی از مسئولان و مدیران اجرایی حضور داشتند.
اسدالله بادامچیان که به عنوان سخنران ویژه این مراسم در ورامین حضور پیدا کرده بود، با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: دشمن از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی ایران، تلاش کرد تا با توسل به شیوه ترور و از میان برداشتن عناصر و شخصیت های اصلی نظام اسلامی، قطار انقلاب را از حرکت بیاندازد.
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی افزود: استکبار در ابتدای انقلاب و پس از بنی صدر و با روی کار آمدن شخصیت هایی نظیر رجایی، باهنر و بهشتی که در رأس این انقلاب قرار گرفته بودند، به فکر نابودی این تیم قوی افتاد و تصور می کرد که با این ترورها می تواند قطار انقلاب اسلامی را متوقف سازد.
بادامچیان با اشاره به حساسیت شهید رجایی بر روی موضوع بیت المال یادآور شد: شهید رجایی در دولت خود به وزیرانی که تمکن مالی خوبی داشتند، حقوق نمی داد و می گفت که به شما از بیت المال نمی رسد، زیرا این شهید بزرگوار بر روی مسأله بیت المال حساسیت بسیار بالایی داشته و در این موضوع به فرزند خود هم رحم نمی کردند.
وی ادامه داد: امروز خط اصلی، خط علی و زهراست که این انقلاب و نظام اسلامی را حفظ کرده و به پیش می برد و باید با همه توان و ظرفیت از این خط پاسداری و محافظت گردد.
بادامچیان با اشاره به این نکته که دموکراسی غربی امروز شکست خورده است، اضافه کرد: امروز شاهد هستیم که دموکراسی غربی در دنیا رسوا شده است.
حجت الاسلام سید محسن محمودی نیز در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: برنامه های ویژه ای همزمان با هفته دولت و به منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر در سطح شهرستان های استان تهران برگزار شده است.
رییس ستاد گرامیداشت هشتم شهریور شهرستان های استان تهران افزود: فرمانداران شهرستان های استان تهران همزمان با هفته دولت در نمازهای جمعه حاضر شده و به تشریح گزارش عملکرد خود طی یک سال گذشته پرداختند.
وی ادامه داد: جلسات پرسش و پاسخ مسئولان با مردم و حضور مدیران در مساجد و اماکن عمومی نیز در ایام هفته دولت با جدیت دنبال شد و تلاش گردید تا مردم بدون واسطه مشکلات و دغدغه های خود را به گوش مسئولان برسانند.
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان های استان تهران عنوان کرد: برنامه های ویژه ای نیز به منظور گرامیداشت شخصیت های مبارزی همچون شهیدان رجایی و باهنر در شهرستان های استان تهران برگزار و تلاش گردید تا سیره و روش زندگی و مدیریتی این دو شهید بزرگوار تبیین شود.
وی تأکید کرد: همایش های متعددی نیز در سطح شهرستان های استان تهران همزمان با هفته دولت و به منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر برگزار و این موضوع طی روزهای آتی نیز ادامه خواهد داشت.


تاریخ درج خبر : 95/06/08
منبع خبر : خبرگزاری مهر
گروه خبری خبر : شهرستان
تعداد بازدیدکننده : 585

ثبت نظرات

اخبار ورامین نامه

تاریختیتر خبر 
95/06/08بهبود وضعیت معیشتی فرهنگیان در اولویت کاری آموزش و پرورش باشد
95/06/08احداث زیر گذر ۱۵ خرداد در زمان مقرر با جدیت پیگیری می شود
95/06/08دموکراسی غربی در دنیا رسوا شده است/حساسیت شهید رجایی به بیت المال
95/06/08۱۰۷ هزار تن شیر در ورامین تولید می شود
95/06/08تکواندو ورامین به دنبال حماسه آفرینی در ایران و آسیا
95/06/07پل ۱۵خرداد به مثابه دیوار چین برای ورامین بود/خون دل زیادی خوردیم
95/06/07کشاورزی ورامین می تواند به توسعه منطقه و استان تهران کمک کند
95/06/07برترین های رالی بزرگ خانواده استان سمنان مشخص شدند
95/06/07استعدادهایی که نباید تلف شود/ ورامین تشنه حضور سرمایه‌گذاران
95/06/07برخی دستگاه های متولی فرهنگ در کشور گرفتار روزمرگی شده اند
95/06/07تربیت دانش آموزان فن محور مبنای فعالیت آموزش و پرورش قرار گیرد
95/06/07۵۰۰ تاکسی نو به ناوگان تاکسیرانی ورامین افزوده می شود
95/06/07ورامین خسته از سیاست زدگی/اقدامات زیربنایی درمنطقه انجام نشده است
95/06/07تفاهم نامه اجرایی طرح پاد در مدارس ورامین امضا شد
95/06/07اتصال پیشوا به محور قم-گرمسار ضروری است
95/06/07قصه ادامه دار بلاتکلیفی متین صالحین/عدم قطعیت تیمداری شهرداری
95/06/07اعطای زمین وجواز رایگان برای احداث پارک آبی وشهربازی در ورامین
95/06/07دولت با شرایط سخت اقتصادی روبرو است/ضرورت استفاده از نیروی جوانان
95/06/07مدیران و کارمندان نمونه شهرستان قرچک معرفی شدند
95/06/07فرهنگ شهادت در میان خانواده های ایرانی نهادینه شده است
12345678910...

 تعداد کل بازدیدکنندگان اخبار سایت 882817

بازدید امروز 111
بازدید دیروز 1231
بازدید ماه 6465
بازدید کل 3872726